Dům Blanka 33

Moderní dvoupodlažní dům s klidným výrazem díky sedlové střeše o běžném sklonu a pravidelnému rozmístění oken ve štítech, v sobě ukrývá dispozici 5+kk o rozloze 96,1 metrů čtverečních. Díky tomuto se do něj pohodlně vejde 4 členná rodina. Rodičovská část - ložnice s koupelnou je umístěna v přízemí, pro dobré akustické oddělení od zbytku dispozice a vytvoření tak soukromí.

Dům Blanka 33 Dům Blanka 33

Soukromí zůstává i přes veliké propojení se zahradou, kde ložnici připadá soukromý „koutek“ zahrady, kam není vidět z žádné jiné místnosti v domě. Dolní podlaží nabízí také kromě těchto a provozních prostorů (zádveří, toaleta a chodba) pěkný obývací pokoj propojený s kuchyní. Obývací pokoj má celou boční stěnu, stejně jako ložnice rodičů, prosklenou a výborně tak spojenou se zahradou.

Dům Blanka 33 Dům Blanka 33

Krytá terasa poskytne místo pro příjemné posezení a zároveň zastíní okna v letních měsících (v zimních měsících vzhledem k rozdílné výšce slunce k stínění nedochází), kdy se před sluncem snažíme spíše bránit a zabrání tak přehřívání interiéru. Ve stejném stylu jako je krytá terasa, je vytvořené i závětří u vchodu do domu pro pohodlný nástup dovnitř i při nepřízni počasí.

Dům Blanka 33

Druhé podlaží nabízí 2 dětské pokoje, koupelnu a třetí menší pokoj využitelný jako pracovnu či pokoj pro hosty. V koupelně jsou umístěny všechny potřebné věci - dvě umyvadla, toaleta, pračka, prostor pro skříňku, luxusní sprchový kout v návaznosti na vanu a na konci všeho se nachází okno ze kterého budete mít výhled ven jak z vany tak ze sprchy. Na chodbě, která všechny tyto pokoje propojuje samozřejmě nechybí úložné prostory.

Dům Blanka 33

6 střešních oken doplňuje běžná okna a spolu tak přinášejí dostatek slunce, světla a možnost efektivního větrání. Střešní okna poskytují mnohonásobně více světla do interiéru nežli běžná o stejné ploše, a tak je díky nim podkrovní prostor velmi zpříjemněn. Ostatní pokoje v přízemí nabízí dostatečně veliká okna, vedoucí až k zemi pro příjemný výhled ven.

Dům Blanka 33

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 24.6.2017.
Aktualizováno: 22.6.2017 zpět

http://nove-domy-leto-2017.ekonomicka-stavba.cz/dum-blanka-33.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.